NVIDIA

Zoek je een partner of leverancier voor het kopen en onderhouden van je computermateriaal? Je bent bij ons op het juiste adres, naast het verkopen, biedt Axitech.be ook reparatiediensten We hebben altijd een oplossing voor u!
NVIDIA
Bezig met laden...
Onze website gebruikt cookies. Als u onze website gebruikt, gaat u akkoord met de cookies zoals uitgestippeld in ons privacybeleid.


Klik hier voor meer informatie
Tonen als

Producten 1 tot 20 van 177 in totaal

Filters
  • Standaard
  • Aantal
  • Prijs
Default
  1. Black Friday
    Mellanox Technologies MCP1650-H001E30 Glasvezel kabel 1 m QSFP56 Zwart
    Speciale prijs € 339,00 Normale prijs € 389,00
  2. Black Friday
    Mellanox Technologies MCP1650-H002E26 Glasvezel kabel 2 m QSFP56 Zwart
    Speciale prijs € 429,00 Normale prijs € 479,00
  3. Black Friday
    Mellanox Technologies MCP1600-C005E26L Glasvezel kabel 5 m QSFP28 Zwart
    Speciale prijs € 469,00 Normale prijs € 519,00
  4. Black Friday
  5. Black Friday
    Mellanox Technologies MFA7A20-C010 Glasvezel kabel 10 m QSFP28 2x QSFP28 Blauw
    Speciale prijs € 1.629,00 Normale prijs € 1.679,00
  6. Black Friday
    Nvidia MC2210511-LR4 netwerk transceiver module Vezel-optiek 40000 Mbit/s QSFP+ 1310 nm
    Speciale prijs € 5.029,00 Normale prijs € 5.179,00
  7. Black Friday
    Nvidia 980-9I45J-00H010 InfiniBand-kabel 10 m QSFP56 Aqua-kleur
    Speciale prijs € 1.689,00 Normale prijs € 1.739,00
  8. Black Friday
    Mellanox Technologies MFS1S00 InfiniBand-kabel 20 m QSFP56
    Speciale prijs € 1.709,00 Normale prijs € 1.759,00
  9. Black Friday
  10. Black Friday
    Mellanox Technologies MFS1S00 InfiniBand-kabel 30 m QSFP56
    Speciale prijs € 1.719,00 Normale prijs € 1.769,00
  11. Black Friday
    Nvidia 980-9I452-00H003 Glasvezel kabel 3 m QSFP56 2x QSFP56 Aqua-kleur
    Speciale prijs € 2.509,00 Normale prijs € 2.559,00
  12. Black Friday
    Mellanox Technologies MSN2010-CB2F netwerk-switch L2/L3 1U Zwart
    Speciale prijs € 8.639,00 Normale prijs € 8.789,00
  13. Black Friday
    Nvidia MSN2010-CB2FC netwerk-switch Managed L2/L3 Geen 1U Zwart
    Speciale prijs € 9.769,00 Normale prijs € 9.919,00
  14. Black Friday
    Mellanox Technologies MSN2100-CB2R netwerk-switch Managed Geen 1U Zwart
    Speciale prijs € 16.179,00 Normale prijs € 16.329,00
  15. Black Friday
  16. Black Friday
    Nvidia MSN2410-CB2FC netwerk-switch Managed L2/L3 Geen 1U Zwart
    Speciale prijs € 25.949,00 Normale prijs € 26.099,00
  17. Black Friday
  18. Black Friday
    Mellanox Technologies MSN2700-CS2R netwerk-switch Managed L2/L3 Geen 1U Zwart
    Speciale prijs € 30.169,00 Normale prijs € 30.319,00
  19. Black Friday
    Mellanox Technologies SPECTRUM-2 Managed L2/L3 1U Zwart, Zilver
    Speciale prijs € 32.029,00 Normale prijs € 32.179,00
20
  • 20
  • 40
  • 60
per pagina