Bezig met laden...
Solden

Ubiquiti Networks UniFi ODN 1m Glasvezel kabel LC OM3 Aqua-kleur

Op voorraad

Leverbaar binnen 3-5 dagen


Lokale Stock: 0
Centrale Stock: 5

Ubiquiti Networks UniFi ODN 1m Glasvezel kabel LC OM3 Aqua-kleur
SKU
UOC-1
EAN
0817882020435
Speciale prijs € 13,46 Normale prijs € 17,95
Ubiquiti Networks UniFi ODN 1m. Lengte snoer: 1 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Geslacht connector: Mannelijk/Mannelijk

Meer informatie

SKUUOC-1
EAN0817882020435
MerkUBIQUITI NETWORKS
Kabellengte1

Kenmerken

Lengte snoer 1 m
Aansluiting 1 LC
Aansluiting 2 LC
Aansluiting 1 type Mannelijk
Aansluiting 2 type Mannelijk
Type glasvezel OM3
Kleur van het product Aqua-kleur
Ondersteunde golflengten 850,1310 nm
Ethernet interface type 10 Gigabit Ethernet
Overdrachtssnelheid 10 Gbit/s

Verpakking

Aantal per verpakking 1 stuk(s)
Ratings & Recensies

Schrijf de eerste review over dit product

Ratings & Recensies

Schrijf de eerste review over dit product