Bezig met laden...
Solden

QNAP TRX-25GSFP28-SR netwerk transceiver module Vezel-optiek 25000 Mbit/s SFP28 850 nm

Niet op voorraad

Momenteel niet leverbaar


Lokale Stock: 0
Centrale Stock: 0

QNAP TRX-25GSFP28-SR netwerk transceiver module Vezel-optiek 25000 Mbit/s SFP28 850 nm
SKU
TRX-25GSFP28-SR
EAN
4713213518977
Speciale prijs € 179,10 Normale prijs € 199,00
QNAP Optical Transceiver 25GbE SFP28 LC-LC 850nm SR up to 100m

Meer informatie

SKUTRX-25GSFP28-SR
EAN4713213518977
MerkQNAP
Netwerk Snelheid25000 Mbit/s

Prestatie

SFP transceiver type Vezel-optiek
Maximale overdrachtssnelheid van gegevens 25000 Mbit/s
Soort aansluiting SFP28
SFP-zendernorm LR,SR
Maximaal bereik 100 m
Golflengte 850 nm

Kenmerken

Kleur van het product Roestvrijstaal

Verpakking

Aantal inbegrepen producten 1 stuk(s)
Ratings & Recensies

Schrijf de eerste review over dit product

Ratings & Recensies

Schrijf de eerste review over dit product