Bezig met laden...

TP-LINK TL-SM5110-LR netwerk transceiver module Vezel-optiek 10000 Mbit/s SFP+ 1310 nm

Niet op voorraad

Momenteel niet leverbaar


Lokale Stock: 0
Centrale Stock: 0

Nieuwe stock verwacht op: 2022-02-02

TP-LINK TL-SM5110-LR netwerk transceiver module Vezel-optiek 10000 Mbit/s SFP+ 1310 nm
SKU
TL-SM5110-LR
EAN
4897098682807
€ 46,95
10GBase-LR SFP+LC Transceiver TXM431-LR TL-SM5110-LR

Meer informatie

SKUTL-SM5110-LR
EAN4897098682807
MerkTP-LINK
Netwerk Snelheid10000 Mbit/s

Prestatie

SFP transceiver type Vezel-optiek
Maximale overdrachtssnelheid van gegevens 10000 Mbit/s
Soort aansluiting SFP+
Single-mode glasvezelkabel (SMF) ondersteund
Multi-mode glasvezelkabel (MMF) ondersteund
Vezel-optische connector LC
Vezelkabel diameters ondersteund 9/125 µm
SFP-zendernorm LR
Maximaal bereik 10000 m
Golflengte 1310 nm
Netwerkstandaard IEEE 802.3ae
Digital Diagnostics Monitoring (DDM)

Kenmerken

Hot-plug ondersteuning
Merkcompatibiliteit TP-Link
Compatibele producten Switches with 10G SFP+ ports, like JetStream TL-SG3428X, TL-SG3428XMP, and more.
Certificering FCC, CE

Energie

Ingangsspanning 3.3 V

Eisen aan de omgeving

Temperatuur, in bedrijf 0 - 70 °C
Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 10 - 90 procent
Luchtvochtigheid bij opslag 5 - 90 procent

Verpakking

Aantal inbegrepen producten 1 stuk(s)
Ratings & Recensies

Schrijf de eerste review over dit product

Ratings & Recensies

Schrijf de eerste review over dit product