Bezig met laden...

TP-LINK MC220L netwerk media converter 1000 Mbit/s

TP-LINK MC220L netwerk media converter 1000 Mbit/s
Op voorraad

Leverbaar binnen 3-5 dagen


Lokale Stock: 0
Centrale Stock: 283

SKU
MC220L
EAN
6935364030476
€ 28,95

- Complies with IEEE 802.3ab and IEEE 802.3z
- FX port supports hot-swappable
- Extends fiber distance up to 0.55km for multi-mode fiber and 10km for single-mode fiber

The MC220L is a media converter designed to convert 1000BASE-SX/LX/LH fiber to 1000Base-T copper media or vice versa. Designed under IEEE802.3ab 1000Base-T and IEEE802.3z 1000Base-SX/LX/LH standards, the MC220L is designed for use with multi-mode/single-mode fiber cable utilizing the SC-Type connector. The MC220L supports shortwave (SX) laser specification at a full wire speed forwarding rate. It works at 850nm on both transmitting and receiving data when adopting multi-mode fiber and 1310nm on both transmitting and receiving data when adopting single-mode.

Other features of this module include the ability to be used as a stand alone device (no chassis required) or with TP-LINK’s 19’system chassis, Auto MDI/MDI-X for TX port, and front panel status LEDs. The MC220L will transmit at extended fiber optic distances utilizing multi-mode fiber up to 0.55 kilometers and 10 kilometers when utilizing single-mode fiber.

Meer informatie

SKUMC220L
EAN6935364030476
MerkTP-LINK
ConnectiviteitEthernet
Watt4
KleurGrijs
Netwerk Snelheid1000 Mbit/s

Netwerk

Maximale overdrachtssnelheid van gegevens 1000 Mbit/s
Netwerkstandaard IEEE 802.1ab,IEEE 802.3x,IEEE 802.3z
Ethernet interface type Gigabit Ethernet
Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden 1000 Mbit/s
Auto MDI/MDI-X
Bekabelingstechnologie UTP 5e, 5

Poorten & interfaces

Connectiviteitstechnologie Bedraad
Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten 1
Fibre channel-poorten 1
Vezel-optische connector SFP

Prestatie

Maximaal bereik 10000 m

Design

LED-indicatoren Link
Voldoet aan industriestandaarden IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3x
Certificering FCC, CE

Energie

Vermogensverbruik (max) 3,95 W

Gewicht en omvang

Breedte 94,5 mm
Diepte 73 mm
Hoogte 27 mm

Eisen aan de omgeving

Temperatuur, in bedrijf 0 - 40 °C
Temperatuur bij opslag -40 - 70 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 10 - 90 procent
Luchtvochtigheid bij opslag 5 - 90 procent

Verpakking

Breedte van de verpakking 204 mm
Diepte van de doos 165 mm
Hoogte van de verpakking 65 mm
Gewicht pakket 420 g

Overige specificaties

Afmetingen (BxDxH) 94,5 x 73 x 27 mm
Aansluitingen 1x 1000M SC 1x 1000M RJ45
Full duplex
Schrijf uw eigen review
Alleen geregistreerde gebruikers kunnen reviews schrijven. Log in of maak alstublieft een account aan. inloggen of maak een account aan