Bezig met laden...

TP-LINK MC200CM netwerk media converter 1000 Mbit/s 850 nm Multimode Zwart

Op voorraad

Leverbaar binnen 1-2 dagen


Lokale Stock: 0
Centrale Stock: 20+

TP-LINK MC200CM netwerk media converter 1000 Mbit/s 850 nm Multimode Zwart
SKU
MC200CM
EAN
6935364030438
€ 51,95

- Complies with IEEE 802.3ab and IEEE 802.3z
- Provides switch configuration of Force /Auto transfer mode for FX port.
- Extends fiber distance up to 0.5km

The MC200CM is a media converter designed to convert 1000BASE-SX fiber to 1000Base-T copper media or vice versa. Designed under IEEE802.3ab 1000Base-T and IEEE802.3z 1000Base-SX standards, the MC200CM is designed for use with multi-mode fiber cable utilizing the SC-Type connector. The MC200CM supports shortwave (SX) laser specification at a full wire speed forwarding rate. It works at 850nm on both transmitting and receiving data.

Other features of this module include the ability to be used as a stand alone device (no chassis required) or with TP-LINK´s 19´system chassis, Auto MDI/MDI-X for TX port, and front panel status LEDs. The MC200CM will transmit at extended fiber optic distances utilizing multi-mode fiber up to 0.55 kilometers.

Meer informatie

SKUMC200CM
EAN6935364030438
MerkTP-LINK
ConnectiviteitEthernet
Watt1.7
KleurZwart
Netwerk Snelheid1000 Mbit/s

Netwerk

Maximale overdrachtssnelheid van gegevens 1000 Mbit/s
Netwerkstandaard IEEE 802.3ab,IEEE 802.3i,IEEE 802.3u,IEEE 802.3z
Ethernet interface type Gigabit Ethernet
Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden 10,100,1000 Mbit/s
Auto MDI/MDI-X
Duplex systeem Volledig, Half
Ondersteundende kabel types Cat5,Cat5e

Poorten & interfaces

Connectiviteitstechnologie Bedraad
Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten 1
Fibre channel-poorten 1
Vezel-optische connector SC

Prestatie

Maximaal bereik 550 m
Golflengte 850 nm
Draad modus structuur Multimode
Vezelkabel diameters ondersteund 50/125,62.5/125 µm

Design

Intern
LED-indicatoren
Kleur van het product Zwart

Energie

Vermogensverbruik (max) 1,66 W

Gewicht en omvang

Breedte 95 mm
Diepte 73 mm
Hoogte 27 mm

Eisen aan de omgeving

Temperatuur, in bedrijf 0 - 40 °C
Temperatuur bij opslag -40 - 70 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 10 - 90 procent
Luchtvochtigheid bij opslag 5 - 90 procent

Inhoud van de verpakking

Gebruikershandleiding

Technische details

Duurzaamheidscertificaten RoHS
Ratings & Recensies

Schrijf de eerste review over dit product

Ratings & Recensies

Schrijf de eerste review over dit product

© Axitech team