Bezig met laden...

TP-Link MC200CM netwerk media converter 1000 Mbit/s 850 nm Multimode Zwart

Op voorraad

Leverbaar binnen 1-2 dagen


Lokale Stock: 0
Centrale Stock: 20+

ÔéČ┬á58,95

- Complies with IEEE 802.3ab and IEEE 802.3z
- Provides switch configuration of Force /Auto transfer mode for FX port.
- Extends fiber distance up to 0.5km

The MC200CM is a media converter designed to convert 1000BASE-SX fiber to 1000Base-T copper media or vice versa. Designed under IEEE802.3ab 1000Base-T and IEEE802.3z 1000Base-SX standards, the MC200CM is designed for use with multi-mode fiber cable utilizing the SC-Type connector. The MC200CM supports shortwave (SX) laser specification at a full wire speed forwarding rate. It works at 850nm on both transmitting and receiving data.

Other features of this module include the ability to be used as a stand alone device (no chassis required) or with TP-LINK┬┤s 19┬┤system chassis, Auto MDI/MDI-X for TX port, and front panel status LEDs. The MC200CM will transmit at extended fiber optic distances utilizing multi-mode fiber up to 0.55 kilometers.

Meer informatie

SKUMC200CM
EAN6935364030438
MerkTP-LINK
ConnectiviteitEthernet
Watt1.7
KleurZwart
Netwerk Snelheid1000 Mbit/s

Netwerk

Maximale overdrachtssnelheid van gegevens1000 Mbit/s
NetwerkstandaardIEEE 802.3ab, IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3z
Ethernet interface typeGigabit Ethernet
Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden10,100,1000 Mbit/s
Auto MDI/MDI-X
Duplex systeemVolledig, Half
Ondersteundende kabel typesCat5, Cat5e

Poorten & interfaces

ConnectiviteitstechnologieBedraad
Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten1
Fibre channel-poorten1
Vezel-optische connectorSC

Prestatie

Maximaal bereik550 m
Golflengte850 nm
Draad modus structuurMultimode
Vezelkabel diameters ondersteund50/125,62.5/125 ┬Ám

Design

Intern
LED-indicatoren
Kleur van het productZwart

Energie

Vermogensverbruik (max)1,66 W

Gewicht en omvang

Breedte95 mm
Diepte73 mm
Hoogte27 mm

Eisen aan de omgeving

Temperatuur, in bedrijf0 - 40 ┬░C
Temperatuur bij opslag-40 - 70 ┬░C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf10 - 90 procent
Luchtvochtigheid bij opslag5 - 90 procent

Inhoud van de verpakking

Gebruikershandleiding

Technische details

DuurzaamheidscertificatenRoHS
Code geharmoniseerd systeem (HS)85176990
Ratings & Recensies

Schrijf de eerste review over dit product

Onze website gebruikt cookies. Als u onze website gebruikt, gaat u akkoord met de cookies zoals uitgestippeld in ons privacybeleid.


Klik hier voor meer informatie