Bezig met laden...
Solden

StarTech.com SFP10GLRMST netwerk transceiver module Vezel-optiek 10000 Mbit/s SFP+ 1310 nm

Niet op voorraad

Momenteel niet leverbaar


Lokale Stock: 0
Centrale Stock: 0

Nieuwe stock verwacht op: 2022-02-01

StarTech.com SFP10GLRMST netwerk transceiver module Vezel-optiek 10000 Mbit/s SFP+ 1310 nm
SKU
SFP10GLRMST
EAN
0065030864282
Speciale prijs € 431,10 Normale prijs € 479,00

10 Gbps | Multi Mode glasvezel | LC | 200 m | levenslange garantie

De SFP10GLRMST is een Cisco SFP-10G-LRM compatibele glasvezel transceiver module die ontworpen, geprogrammeerd en getest is voor gebruik met Cisco switches en routers. De module levert betrouwbare 10 GbE connectiviteit via glasvezelkabels, voor 10GBASE-LRM conforme netwerken, op een afstand tot 200 m. Technische specificaties: Golflengte: 1310 nm Maximale dataoverdrachtssnelheid: 10 Gbps Type: Multi-mode glasvezel Verbindingstype: LC connector Maximale overdrachtsafstand: 200 m MTBF: 1.535.075 uur Stroomverbruik: Minder dan 1 W Digital Diagnostics Monitoring (DDM): Ja Deze SFP+ glasvezelmodule is hot-swappable, waardoor upgrades en vervangingen probleemloos kunnen worden uitgevoerd met minimale netwerkverstoringen. StarTech.com SFP's Alle StarTech.com SFP & SFP+ transceiver modules worden gedekt door een levenslange garantie en gratis levenslange, meertalige technische ondersteuning. StarTech.com biedt een breed scala aan SFP modules en direct aan te sluiten SFP kabels, zodat u kunt genieten van het gemak en de betrouwbaarheid die u nodig hebt voor gegarandeerd betrouwbare netwerkprestaties.

The StarTech.com Advantage

- Gegarandeerd 100% compatibel met Cisco SFP-10G-LRM
- StarTech.com SFP modules hebben levenslange garantie
- Vervult of overtreft OEM-specificaties en MSA (Multi-Source Agreement) industrienormen

Meer informatie

SKUSFP10GLRMST
EAN0065030864282
MerkSTARTECH
KleurZilver
Netwerk Snelheid10000 Mbit/s

Prestatie

SFP transceiver type Vezel-optiek
Maximale overdrachtssnelheid van gegevens 10000 Mbit/s
Soort aansluiting SFP+
Multi-mode glasvezelkabel (MMF) ondersteund
Vezel-optische connector LC
Maximaal bereik 220 m
Golflengte 1310 nm
Netwerkstandaard IEEE 802.3ae
Duplex systeem Volledig
Digital Diagnostics Monitoring (DDM)
Fibre channel-poorten 1

Kenmerken

Kleur van het product Zilver
Hot-swap
Certificering CE, FCC, UL

Energie

Typisch stroomverbruik 1 W

Eisen aan de omgeving

Temperatuur, in bedrijf 0 - 70 °C
Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 30 - 75 procent

Gewicht en omvang

Breedte 13,9 mm
Diepte 58,4 mm
Hoogte 12,6 mm
Gewicht 20 g

Verpakking

Aantal inbegrepen producten 1 stuk(s)
Breedte van de verpakking 93 mm
Diepte van de doos 117 mm
Hoogte van de verpakking 34 mm
Gewicht pakket 95 g

Technische details

Duurzaamheidscertificaten RoHS
Ratings & Recensies

Schrijf de eerste review over dit product

Ratings & Recensies

Schrijf de eerste review over dit product